Slide قیمت روز لوله و پروفیل قیمت روز لوله و پروفیل قیمت روز لوله و پروفیل قیمت روز لوله و پروفیل

 قیمت روز لوله مبلی و پروفیل مبلی 

قیمت پایه لوله
مبلی خاورصنعت
هما
قیمت پایه دیگر
کارخانه های
تهران
قیمت پایه لوله
مبلی ساوه
26010 تومان 25510 تومان (لوله 32 و پروفیل 25*25 به بالا ضخامت 1/5 میل)27000 تومان27000 تومان
آخرین بروزرسانی :
1400/01/26
آخرین بروزرسانی :
1400/01/26
آخرین بروزرسانی :
1400/01/26

< افزایش قیمت پروفیل مبلی >

ضخامتافزایش قیمت(تومان)
0.45000
0.53000
0.6500
0.7بدون تغییر
0.8بدون تغییر
پروفیل 10*1050
لوله بیضی 23*45200
مثلثی 75*55*55400

< افزایش قیمت لوله مبلی >

ضخامتافزایش قیمت(تومان)
0.45000
0.53000
0.6500
0.7بدون تغییر
0.8بدون تغییر
لوله 10700
لوله 1350
لوله 1620
پروفیل مبلی

قیمت روز لوله مبلی 

در این صفحه قیمت روز لوله مبلی و قیمت روز پروفیل مبلی با توجه به جدیدترین تغییرات اعلام می گردد. بازرگانی پرشین آیرون نماینده رسمی فروش کارخانه خاور صنعت هما توان تامین نیاز تولیدکنندگان و بازرگانان را محیا نموده است. این شرکت تنوع مطلوبی از محصولات فولادی را فراهم نموده:

۱-تامین و تولید لوله و پروفیل مبلی (با بیش از ۲۵۰ سایز و ضخامت مختلف)

۲- فروش لوله و پروفیل سیاه (از ضخامت ۱/۵میل الی ۴ میل)

۳- عرضه با کیفیت ترین ورق های فولادی ( ورق سیاه – ورق روغنی – ورق گالوانیزه و استنلس استیل)

۴- تامین و تولید لوله و پروفیل استنلس استیل.

شما می توانید قیمت روز لوله مبلی خاورصنعت و جدول افزایش قیمت لوله مبلی و پروفیل مبلی قیمت  لوله مبلی ساوه و قیمت روز لوله مبلی خاورصنعت و دیگر کارخانه ها را مشاهده نمایید. این بازرگانی علاوه بر تامین نیاز تولید کنندگان و بازرگانان داخلی توانایی صادرات لوله و پروفیل به کشورهای همسایه را دارا می باشد که این موضوع نشان بر کیفیت محصولات در سطح جهانی  می باشد.

قیمت روز لوله مبلی تاثیر گرفته از چه عواملی می باشد؟

قیمت  لوله مبلی و قیمت روز پروفیل مبلی در بهای تمام شده بسیاری از کالا ها نقش بسیار مهم و اساسی را ایفا می کند. این رابطه مستقیم قیمت، باعث تمرکز روی کیفیت محصول گردیده است. قیمت لوله مبلی به وزن آن مربوط می باشد و قیمت آن را بر اساس وزن لوله می سنجند. هم چنین از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت  پروفیل مبلی و لوله مبلی، قیمت جهانی ورق روغنی (سرد)، قیمت ارز، هزینه گمرک و… اشاره کرد. باتوجه به بالا بودن قیمت لوله سبک نسبت به نوع سیاه آن این محصول همچنان طرفداران خود را دارد. چرا که لوله مبلی نسبت به بقیه محصولات مشابه آن دارای ضخامت و وزن کمتری می باشد. به همین دلیل از آن در صنایعی که به ضخامت های کم تری از انواع لوله نیاز داشته باشند، از لوله سبک استفاده می کنند.

 

تولید لوله و پروفیل مبلی :

 لوله وپروفیل های تولیدی از ورق روغنی بر پایه گرید ST12 تولید می شود. رول های ورق روغنی ابتدا درابعاد مورد نیاز نوار بر شده و وارد خط تولید می گردد . قالب های نصب شده روی دستگاه به صورت خطی ورق راگرد نموده وبه لوله تبدیل می کند و وارد مرحله جوش می گردد پس از جوش ، لوله از قسمت فرمینگ دستگاه عبورمی کنه و به پروفیل تبدیل می گردد. در انتهای خط تولید لوله و پروفیل گیوتین قرار دارد که عموما در سایز ۶ متر لوله را می برد و وارد خرک بسته بندی می گردد.

در جدول بالا قیمت روز لوله مبلی خاورصنعت، قیمت روز لوله مبلی ساوه و قیمت لوله مبلی دیگر کارخانه ها در دسترس شما قرار گرفته است. بازرگانی پرشین آیرون نماینده رسمی کارخانه خاور صنعت هما برترین تولیدکننده لوله مبلی و پروفیل مبلی، با بیش از ۲۵۰ سایز و ضخامت مختلف، توان تامین نیاز تولید کنندگان و بازرگانان در بازار داخل و خارج از کشور را دارد.

لوله مبلی

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات قیمت روز لوله و پروفیل سبک ، شرایط پرداخت، زمان .بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه. از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 |