Slide لوله و پروفیل سیاه لوله و پروفیل سیاه لوله و پروفیل سیاه لوله و پروفیل سیاه
قیمت-پروفیل-گالوانیزه

قیمت ورق سیاه

قیمت ورق سیاه در سالهای اخیر چالش بزرگی برای تولید کنندگان وابسنه به این صنعت ایجاد کرده. قیمت روز ورق سیاه یکی از تاثیر گذارترین عوامل بر قیمت ورق فولادی می باشد، زیرا تمام ورق های فولادی از این نوع ورق تولید می شود. قیمت ورق گرم در قیمت گذاری ورق های فولادی مانند قیمت ورق روغنی، قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق اسید شو تاثیر مستقیمی دارد.

بازرگانی پرشین آیرون با تکیه بر تجربه و اعتبار در این صنعت، توان تامین و فروش ورق سیاه در ضخامت ها و عرض های مختلف را داراست. برای مشاوره و اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید. ضمنا شما می توانید با عضو شدن در کانال تلگرام، از موجودی روز و قیمت مطلع شوید.

آیا ورق سیاه را میشناسید؟

ورق سیاه چیست! ورق سیاه یا ورق گرم پس از فرآیند تولید به صورت رول یا کویل به بازار عرضه می گردد. ورق سیاه از فرایند نورد گرم تولید می شود و ورق گرم نیز نامیده می شود.فرآیند تولید ورق گرم از ریخته گری مداوم شروع می شود که مهمترین بخش این فرآیند می باشد.

این محصول فولادی مواد اولیه بسیاری از کالا ها می باشد و کاربرد فرآوانی در صنعت بزرگ ساختمان و صنایع دیگر دارد. قیمت ورق گرم جزو عوامل تاثیرگذار در قیمت تمام شده بسیاری ار کالاها است به همین دلیل در خرید ورق سیاه به چند عامل مهم توجه کنید.

  • قیمت ورق گرم نصبت به کربن موجود گرید بندی می شود، ورق سیاه st52 بیشترین مقدار کربن و ورق سیاه st37 از کربن کمتری تشکیل شده است. هر چه کربن ورق بیشتر باشد ورق خشک تر مقاوم تر ولی شکننده تر می باشد. گرید و نوع ST در قیمت این نوع ورق تاثیر گذار می باشد.
  • عرض و ضخامت ورق گرم نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد. ورق سیاه در عرض های استاندارد 1000 میلی متر، 1250 میلی متر، 1500 میلی متر تولید می شود، گاهی عرض های نا متعارفی تولید می شود که در قیمت تاثیر گذار می باشد.
  • کارخانه تولیدی نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت می باشد. قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه با قیمت ورق سیاه اکسین متفاوت است و این دلیل تفاوت قیمت کیفیت محصول می باشد.

کارخانه های تولید و عرضه ورق سیاه

یکی از کارخانه های تولید ورق گرم در ایران کارخانه فولاد مبارکه اصفهان می باشد. این کارخانه بخشی از نیاز کشور را فراهم و صادرات به کشورهای مجاور نیز در دستور برنامه های این کارخانه قرار دارد. کارخانه سبا ،گیلان و اکسین نیز دیگر کارخانه های تولید ورق گرم و فروش ورق سیاه در ایران می باشند.

قیمت ورق سیاه

آیا ورق سیاه را میشناسید؟

ورق سیاه چیست! ورق سیاه یا ورق گرم پس از فرآیند تولید به صورت رول یا کویل به بازار عرضه می گردد. ورق سیاه از فرایند نورد گرم تولید می شود و ورق گرم نیز نامیده می شود. این محصول فولادی مواد اولیه بسیاری از کالا ها می باشد و کاربرد فرآوانی در صنعت بزرگ ساختمان و صنایع دیگر دارد. قیمت ورق گرم جزو عوامل تاثیرگذار در قیمت تمام شده بسیاری ار کالاها است به همین دلیل در خرید ورق سیاه به چند عامل مهم توجه کنید.

  • قیمت ورق گرم نصبت به کربن موجود گرید بندی می شود، ورق سیاه st52 بیشترین مقدار کربن و ورق سیاه st37 از کربن کمتری تشکیل شده است. هر چه کربن این  ورق بیشتر باشد ورق خشک تر مقاوم تر ولی شکننده تر می باشد. قیمت ورق گرم نصبت به st متفاوت می باشد.
  • عرض و ضخامت ورق گرم نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد. این نوع ورق در عرض های استاندارد 1000 میلی متر، 1250 میلی متر، 1500 میلی متر تولید می شود، گاهی عرض های نا متعارفی تولید می شود که در قیمت ورق گرم تاثیر گذار می باشد.
  • کارخانه تولیدی نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت ورق گرم می باشد. قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه با قیمت اکسین متفاوت است و این دلیل تفاوت قیمت کیفیت محصول می باشد.

کارخانه های تولید و قیمت عرضه ورق سیاه

یکی از کارخانه های تولید ورق گرم در ایران کارخانه فولاد مبارکه اصفهان می باشد. این کارخانه بخشی از نیاز کشور را فراهم و صادرات به کشورهای مجاور نیز در دستور برنامه های این کارخانه قرار دارد. کارخانه سبا ،گیلان و اکسین نیز دیگر کارخانه های تولید ورق گرم در ایران می باشند.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات قیمت روز ورق سیاه ، شرایط پرداخت، زمان .بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه. از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 |