ورق-استنلس-استیل

ورق استنلس استیل

قیمت ورق سیاه در سالهای اخیر چالش بزرگی برای تولید کنندگان وابسنه به این صنعت ایجاد کرده. قیمت روز ورق سیاه یکی از تاثیر گذارترین عوامل بر قیمت ورق فولادی می باشد، زیرا تمام ورق های فولادی از این نوع ورق تولید می شود. قیمت ورق گرم در قیمت گذاری ورق های فولادی مانند قیمت ورق روغنی، قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق اسید شو تاثیر مستقیمی دارد.

بازرگانی پرشین آیرون با تکیه بر تجربه و اعتبار در این صنعت، توان تامین و فروش ورق سیاه در ضخامت ها و عرض های مختلف را داراست. برای مشاوره و اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید. ضمنا شما می توانید با عضو شدن در کانال تلگرام، از موجودی روز و قیمت مطلع شوید.

هنگام خرید ورق استیل باید چه نکاتی را در نظر داشته باشید؟

برای خرید این نوع ورق باید به مقاومت ورق نسبت به خوردگی، خواص مکانیکی و حرارتی و هم چنین نوع آلیاژ و گرید توجه کنید. هنگام خرید ورق استنلس استیل شما باید اطلاعات ابتدایی از گرید ورق مورد استفاده داشته باشید که در ادامه همین مطلب به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

چه نوع ورق هایی با چه ویژگی هایی از این نوع تولید می شوند؟

  1. ورق استیل گرید 304:  در صنایع و ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. ورق استیل گرید 316: بیشترین کاربرد آن در صنایع غذایی، جراحی و پزشکی می باشد. هم چنین در صنایع دریایی از آن استفاده می شود.
  3. ورق استیل گرید 321: این نوع دارای مقادیر زیادی تیتانیوم می باشد و به همین دلیل نسبت به خوردگی مقاوم است.
  4. ورق استیل گرید 410: این مدل نیز نسبت به خوردگی و زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

کاربرد ورق استیل ؟

کاربرد این ورق در بخش های مختلف آسانسور، تولید پمپ، موارد مورد به دریا، ساخت لوازم منزل مثل قاشق، چنگال، کارد، استفاده در صنایع خوردرو سازی مثل استفاده در بدنه انواع ماشین، کامیون، هواپیما و ساخت سقف کاذب برای ساختمان استفاده می کنند.

ورق-استنلس-استیل
ورق استنلس استیل

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق استنلس استیل، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 | 021-40770159 |

021-40776756 | 021-40776684 |

021-40777645 | 021-40779573 |