قیمت-ورق-سیاه
ورق-سیاه-2-میل

قیمت ورق سیاه

قیمت ورق سیاه یکی از عوامل تایین قیمت محصولات فولادی می باشد و تاثیر زیادی در بازار فولاد دارد. فرآیند تولید ورق سیاه با استفاده از نورد گرم می باشد. محصولاتی که توسط شرکت پرشین آیرون عرضه می گردد از کارخانه های معتبر بازار مانند فولاد مبارکه ، ذوب آهن اصفهان ، هفت الماس ، فولاد غرب ، فولاد اهواز ، فولاد کاشان و … تامین میگردد. این نوع از ورق با آلیاژ ST37  بیشترین مصرف را دارد و به دلیل تنوع در تولید ضخامت می توان آن ها را از ضخامت 2 میلی متر تا 10 میلی متر تهیه کرد. شرکت پرشین آیرون نماینده فروش ورق سیاه خاور صنعت هما میباشد

فرآیند تولید ورق سیاه

برای تولید آن ماده ای به نام تختال درون کوره قرار گرفته می شود. زمانی که تختال درون کوره قرار می گیرد دمای آن بسیار بالا می باشد. در مرحله بعدی که تختال را از کوره خارج می کنند، برروی سطح آن یک پوسته اکسیدی قرار میگیرد، با استفاده از عملیات پوسته شویی که انجام می گیرد این پوسته برداشته شده و در همین حین شاهد کاهش دما در سطح تختال خواهیم بود.

بعد از مرحله پوسته شویی، به مرحله ای به نام نورد خشن می رسیم. نورد خشن مرحله ایی است که تختال چندین بار از بین غلتک ها عبور داده می شود تا به اندازه ای که مد نظر ما است تبدیل شود. گذشته از تغییر دمای قطعه، ضخامت آن نیز چیزی در حدود 15 تا 30 % کم می شود.

فروش 

شرکت پرشین آیرون توان فروش ورق سیاه به صورت رول ، شیت و رشته بر یا همان نوار بر را داراست. جهت اطلاع از لیست موجودی ورق با کارشناسان ما در تماس باشد، همچنین در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام از موجودی و لیست قیمت ورق سیاه مطلع شوید.

خرید 

شرکت پرشین آیرون یکی از مراجع فروش و خرید ورق سیاه درعرض و ضخامت گوناگون می باشد. این شرکت عرضه کننده ورق سیاه عرض 1000 میلی متر ، ورق عرض 1250 میلی متر و ورق عرض 1500 میلی متر و دیگر سایزهای مورد نیاز شما می باشد.

در حال حاضر در بازار فولاد ایران قیمت ورق سیاه ضخامت 2 میل متر، 2/5 میل متر، به ترتیب گرانتر از دیگر ضخامت ها می باشد. که دلیل این افزایش قیمت ابتدا به دلیل فرآیند طولانی تر برای تولید ضخامت های پایین تر است و دیگری نسبت عرضه و تقاضا در بازار.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق ، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 | 021-40770159 |

021-40776756 | 021-40776684 |

021-40777645 | 021-40779573 |