قیمت-ورق-شیت
ورق-شیت-روغنی

قیمت ورق شیت

قیمت ورق شیت بسته به قیمت کارخانه تولیدی و نوع آن متفاوت می باشد. ورق شیت که توسط شرکت پرشین آیرون تامین می گردد از ورق روغنی، ورق سیاه، ورق گالوانیزه ، ورق استنلس استیل؛ در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون می‌باشد.

رول ورق که طبق سفارش مشتری برش می خورد پس از کنترل اپراتور، بسته بندی و جهت بارگیری آماده می گردد. شرکت پرشین آیرون موجودی فروش ورق خود را از معتبرترین شرکت‌های موجود در بازار با ابعاد و ضخامت‌های گوناگون تامین می‌نماید.

موارد استفاده  :

این محصول را می توان یکی از پرکاربرد ترین محصولات دانست که توسط کارخانه های ذوب آهن به خریداران این محصول عرضه می شود و از جمله کاربردهای آن می توان به استفاده در بخش های متفاوت ساختمان سازی، صنایع، اتصال میلگردها و تیر آهن اشاره کرد.هم چنین می توان ورق شیت را برای وصل کردن پروفیل ها و لوله ها مورد استفاده قرار داد. اما بیشترین کارایی آن ها در ساختمان سازی است.در خودروسازی زمانی که می خواهند از آن استفاده کنند، با ایجاد تغییراتی که برروی ورق سیاه انجام می دهند، آن را برای استفاده در این صنایع آماده می سازند و آن را مورد استفاده قرار می دهند. هم چنین ورق شیت تحت عنوان ورق سیاه و رول نیز به بازار عرضه می شود.

ساختار :

دلیل سختی که در ورق شیت وجود دارد را می توان به وجود کربن در این نوع ورقه ها نسبت داد. بدین معنی که هر چه میزان کربن بیشتر باشد رنگ ورق سیاه تر بوده و جنس آن سخت تر خواهد بود.از موارد دیگر بیشتر بودن کربن می توان به این مورد اشاره کرد که هر چه کربن بیشتر باشد، سطح ورق براق تر خواهد بود.

ورق شیت فولادی :

نوع دیگری از این نوع ورق ها تحت عنوان ورق شیت فولادی وجود دارند که طبق استانداردهای متفاوتی امکان دسترسی به آن ها وجود دارد. این نوع از ورق های شیت نیز در صنعت بسیار پرکاربرد می باشند و در صنایعی چون ساختمان سازی، پروژه های صنعتی و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

جهت اطلاع از لیست موجودی ورق های شرکت پرشین آیرون با کارشناسان ما در تماس باشد.همچنین در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام از موجودی و لیست قیمت ورق مطلع شوید.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق شیت ، شرایط پرداخت، زمان بارگیری در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 | 021-40770159 |

021-40776756 | 021-40776684 |

021-40777645 | 021-40779573 |