[rev_slider alias=”varaghfoladi”]

ورق های فولادی

بازرگانی پرشین آیرون پیشرو در تامین انواع ورق فولادی تولید شده توسط  کارخانه های بزرگی مثل فولاد غرب، فولاد مبارکه و…. در سریعترین زمان همراه با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار بالا می باشد.
ورق های فولادی شرکت پرشین آیرون از انواع  ورق روغنی ( ورق سرد )، ورق سیاه ( ورق گرم )، ورق اسیدشویی،  ورق استنلس استیل، ورق گالوانیزه درعرض و ضخامت های مختلف به صورت رول، شیت و نواربر ( رشته بر) درابعاد سفارشی مشتری می باشد و قابل ارائه است . این شرکت ورق های فولادی خود را از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی در ابعاد و ضخامت های مختلف تامین میکند. شما میتوانید ورق مورد نظر خود را در لیست زیر انتخاب کنید و جهت کسب اطلاع از قیمت، موجودی  و چگونگی فروش ورق فولادی مورد نظر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
همچنین شما میتوانید از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام از لیست موجودی ورق ، قیمت روز و اطلاعات کاملی کسب کنید.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق های فولادی مورد نیاز، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید 

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 

استیل
گالوانیزه
سیاه
ورق روغنی
ورق شیت
رشته-بر