ورق-گالوانیزه
ورق-گالوانیزه-رشته-بر

ورق گالوانیزه : 

قیمت ورق گالوانیزه بسته به کیفیت ورق متفاوت است. ورق گالوانیزه به دلیل ضد زنگ بودن و خاصیت ضد سایشی کاربرد زیادی دارد. بازرگانی پرشین آیرون توان تامین بهترین قیمت این ورق در ضخامت و عرض های مختلف را دارد. این شرکت محصولات کارخانه های تولید ورق گالوانیزه( هفت الماس-شهرکرد – تاراز – چینی و …. ) را به بهترین قیمت عرضه میکند.این مجموعه ورق گالوانیزه موجود را به صورت رول ( ظرفیت- تک رول ) – ابعادی (شیت) و رشته بر شده در ابعاد، ضخامت و تناژ مورد نیاز مشتریان محترم عرضه میکند.جهت کسب اطلاع از قیمت روز ورق گالوانیزه با ما در تماس باشید.

 

ضخامت و ابعاد رول ورق گالوانیزه :

قالبا ضخامت ورق گالوانیزه مانند ورق روغنی از 4/0 ( چهار دهم میل) تا 5/1 میل می باشد ولی در ضخامت 8/1و ۲ میل نیز تولید می گردد همچنین عرض رول این ورق اغلب ۱۰۰۰ یا ۱۲۵۰ میلی متر است. معمولا وزن رول ورق گالوانیزه مانند نوع روغنی آن حدود 5 تا ۷ تن می باشد.

 

کاربرد حیاتی ورق گالوانیزه در صنعت :

ورق گالوانیزه به دلیل وجود عنصر روی در ترکیبات خود خاصیت ضد زنگ و ضد سایش، نقش حیاتی در مناطقی که در معرض زنگ زدگی و سایش هستند، بازی می کند. قیمت ورق گالوانیزه به میزان عنصر روی که در آن موجود است تاثیر پذیر است.

در جدول زیر ورق های موجود در بازار را مشاهده میکنید.جهت اطلاع از قیمت روز ورق گالوانیزه در بازار با ما در تماس باشید.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق گالوانیزه، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 | 021-40770159 |

021-40776756 | 021-40776684 |

021-40777645 | 021-40779573 |