ورق شیت ابعادی

قیمت ورق شیت ابعادی

قیمت ورق شیت یا قیمت ورق ابعادی بعد از محاسبه هزینه برش محاسبه می گردد. ورق شیت یا ابعادی که توسط شرکت پرشین آیرون تامین می گردد از ورق روغنی، ورق سیاه، ورق گالوانیزه ، ورق استنلس استیل؛ در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت ورق ابعادی فولادی بعد از اعلام نوع ورق ضخامت و ابعاد مورد نظر قیمت نهایی اعلام می گردد. 

ورق سیاه ابعادی

ورق سیاه ابعادی از ضخامت ۲ میل تا ضخامت ۵ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق سیاه فابریک در عرض های ۱ متر ۱۲۵۰ میلیمتر و ۱۵۰۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق سیاه ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق سیاه شیت 2×1 – 2×1/25 – 2×1/5 می باشد. ورق St37 ابعادی و ورق St52 ابعادی بیشترین مصرف را در میان دیگر گریدهای ورق سیاه دارند.

ورق روغنی ابعادی

ورق روغنی ابعادی از ضخامت ۳دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق روغنی فابریک در عرض های ۱ متر ۱۲۵۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق روغنی ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق روغنی شیت 2×1 – 2×1/25  می باشد. ورق St12 ابعادی و ورق St14 ابعادی بیشترین مصرف را در میان دیگر گریدهای ورق روغنی را دارند.

ورق گالوانیزه ابعادی

ورق گالوانیزه ابعادی از ضخامت ۷ دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق گالوانیزه فابریک در عرض های ۱ متر و ۱۲۵۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق گالوانیزه ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق گالوانیزه شیت 2×1 – 2×1/25  می باشد. 

ورق استنلس استیل ابعادی

ورق استنلس استیل ابعادی از ضخامت ۵ دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. این مجموعه ورق استنلس استیل ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. ورق استنلس استیل ابعادی در گردهای ۲۰۱- ۳۰۴ – ۳۱۶ در ابعاد مختلف عرضه می گردد. قبل از سفارش ورق استنلس استیل ابعادی از گرید مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید.

جهت اطلاع از لیست موجودی ورق های شرکت پرشین آیرون با کارشناسان ما در تماس باشد.همچنین در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام از موجودی و لیست قیمت ورق مطلع شوید.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق شیت ، شرایط پرداخت، زمان بارگیری در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074