قیمت ورق شیت

قیمت ورق شیت ابعادی

قیمت ورق سیاه برشی st37

wdt_IDضخامتعرضگریدتحویلقیمت
136*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
246*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
356*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
466*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
586*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
6106*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
7126*1.5st37اصفهانتماس بگیرید
8156*1.5st37اصفهانتماس بگیرید

قیمت ورق سیاه برشی st22

wdt_IDعرضضخامتگریدتحویلقیمت
146*1.5st52 اصفهانتماس بگیرید
256*1.5st53 اصفهانتماس بگیرید
366*1.5st54 اصفهانتماس بگیرید
486*1.5st55 اصفهانتماس بگیرید
5106*1.5st56 اصفهانتماس بگیرید
6106*1.5st57 اصفهانتماس بگیرید
7126*1.5st58 اصفهانتماس بگیرید
8156*1.5st59 اصفهانتماس بگیرید

قیمت ورق شیت یا قیمت ورق ابعادی بعد از محاسبه هزینه برش محاسبه می گردد. ورق شیت یا ابعادی که توسط شرکت پرشین آیرون تامین می گردد از ورق روغنی، ورق سیاه، ورق گالوانیزه ، ورق استنلس استیل؛ در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت ورق ابعادی فولادی بعد از اعلام نوع ورق ضخامت و ابعاد مورد نظر قیمت نهایی اعلام می گردد. 

قیمت ورق سیاه ابعادی

ورق سیاه ابعادی از ضخامت ۲ میل تا ضخامت ۵ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق سیاه فابریک در عرض های ۱ متر ۱۲۵۰ میلیمتر و ۱۵۰۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق سیاه ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق سیاه شیت 2×1 – 2×1/25 – 2×1/5 می باشد. ورق St37 ابعادی و ورق St52 ابعادی بیشترین مصرف را در میان دیگر گریدهای ورق سیاه دارند.

ورق روغنی ابعادی

ورق روغنی ابعادی از ضخامت ۳دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق روغنی فابریک در عرض های ۱ متر ۱۲۵۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق روغنی ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق روغنی شیت 2×1 – 2×1/25  می باشد. ورق St12 ابعادی و ورق St14 ابعادی بیشترین مصرف را در میان دیگر گریدهای ورق روغنی را دارند.

ورق گالوانیزه ابعادی

ورق گالوانیزه ابعادی از ضخامت ۷ دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق گالوانیزه فابریک در عرض های ۱ متر و ۱۲۵۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق گالوانیزه ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق گالوانیزه شیت 2×1 – 2×1/25  می باشد. 

ورق استنلس استیل ابعادی

ورق استنلس استیل ابعادی از ضخامت ۵ دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. این مجموعه ورق استنلس استیل ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. ورق استنلس استیل ابعادی در گردهای ۲۰۱- ۳۰۴ – ۳۱۶ در ابعاد مختلف عرضه می گردد. قبل از سفارش ورق استنلس استیل ابعادی از گرید مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید.

تفاوت ورق رول و روق شیت

تفاوت در نوع عرضه ورق ها , کاربرد مختلف آن ها می باشد. ورق های فابریک یا شیت با توجه به ابعاد درخواستی مشتری در کارخانه برش داده میشود و سپس ارسال میشود اما ورق های رول یا کلاف عرض مشخص و طول متغیر دارند که به صورت رول به مشتری تحویل داده میشود و مصرف کننده با توجه به نیاز خود آن را برش میدهد. ورق روغنی, ورق سیاه , ورق گالوانیزه و استیل از انواع ورق هایی می باشند که به صورت فابریک نیز در بازار عرضه و به فروش میرسند.

کیفیت در ورق شیت بر اساس دقت در ابعاد برشی و عدم وجود شکستگی و کج شدگی ارزیابی میشود.

قیمت ورق شیت

قیمت ورق شیت نسبت به ورق رول از قیمت بالاتری برخوردار می باشد که آن هم به دلیل اضافه شدن هزینه ی برش در کارخانه و تضمین ابعاد می باشد.

جهت اطلاع از لیست موجودی ورق های شرکت پرشین آیرون با کارشناسان ما در تماس باشد.همچنین در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام از موجودی و لیست قیمت ورق مطلع شوید.

برشکاری ورق فولادی

جهت برش ورق فولادی, از دستگاه هایی مانند گیوتین, هوابرش, دستگاه CNC , دستگاه پلاسما استفاده میشود.

انواع دستگاه های برش را میتوان به دو نوع کلی برش گرم و برش سرد تقسیم نمود. برش گرم به روش بالابردن دما تا نقطه فلز و جداسازی فلز انجام میشود, برش گرم ورق به سه دسته ی برش لیزر, تیغ اره های دیسکی آتشی و دستگاه پلاسما تقسیم میشود.

در برش سرد ورق حرارتی ایجاد نشده و با استفاده از دستگاه های مانند اره نواری, اره دیسکی, اره لنگ و واترجت انجام میگیرد که همین امر سبب عدم تغییر در ساختار ورق میشود.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات، قیمت روز ورق شیت ، شرایط پرداخت، زمان بارگیری در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074