لوله سیاه

قیمت لوله سیاه

قیمت لوله با توجه به کاربرد و نوع آلیاژ متفاوت است. لوله آهنی که از ورق سیاه یا همان ورق گرم تولید می شود را لوله سیاه می نامند که بسته به فرآیند تولید و آلیاژ نام گذاری و تایین قیمت می شود.
بازرگانی پرشین آیرون با توجه به نیاز مشتریان خود و با تکیه بر تجربه و اعتباری که در سالهای متمادی کسب نموده است مجموعه کاملی از انواع لوله در ضخامت های مختلف و سایزهای متنوع فراهم نموده است. این بازرگانی قیمت لوله را طبق قیمت کارخانه اعلام و با حذف واسطه ها بهترین حالت خرید را برای شما فراهم نموده .جهت اطلاع از قیمت لوله با کارشناسان ما در تماس باشد.

قیمت لوله آهن

قیمت لوله آهن نسبت به روش تولید با یکدیگر متفاوت است. لوله عموما به دوروش لوله درز جوش و لوله بدون درز تولید میشود.

لوله درز جوش
این نوع لوله فلزی از ورق فولادی با فرایند جوش القایی دو سر ورق تولید می گردد و به لوله درز دار نیز معروف است. قیمت لوله درز جوش نیز با توجه به نوع جوش متفاوت است.
به طور مثال قیمت لوله آهنی با جوش طولی و قیمت لوله با جوش اسپیرال به دلیل فرآیند تولید و زمان صرف شده برای تولید متفاوت است.

انواع لوله درز جوش:
لوله داربستی یکی از پرکاربردترین نوع لوله درز دار یا درز جوش می باشد. لوله های سیاه با ضخامت ۲ میلی متر در سایز های مختلف و با کاربرد های صنعتی و ساختمانی.
لوله آب و لوله جدار چاه

لوله بدون درز
عموما این نوع لوله ها از شمش آهن یا همان بیلت پس از فرآیند ذوب شمش و فرمینگ تولید می گردد.

این نوع لوله ها برای انتقال گاز و مایعات که با فشار زیاد انجام میشود کاربرد دارد.

لوله سنگین چیست

لوله سنگین یا لوله سیاه تولید شده از ورق گرم ( سیاه) می باشد و کاربرد های زیادی در صنعت دارد. این نوع لوله عموما از ضخامت ۲ میلی متر به بالا یافت می شود که فرآیند تولید بسته به کاربرد متفاوت است.

‎سایز و ضخامت لوله درزدار ( درز جوش):
‎لوله های درزجوش یا لوله درزدار از سایز ۱۲ میلی متر تا سایز ۲۷۳ میلی‌متر در ضخامت ۲ میلی متر یافت می شود. این محصولات در شاخه های ۶ متری تولید و عرضه میگردد.

قیمت لوله سیاه

بازرگانی پرشین آیرون نماینده رسمی کارخانه خاور صنعت هما و دیگر کارخانه های معتبر کشور ، با بیش از ۲۵۰ سایز و ضخامت مختلف، توان تامین نیاز تولید کنندگان و بازرگانان در  بازار داخل و خارج را مرتفع کرده است.

راهنمای خرید

با تماس به کارشناسان فروش شرکت پرشین آیرون و اعلام مشخصات قیمت لوله سیاه ، شرایط پرداخت، زمان .بارگیری و تحویل محصول در قالب پيش فاكتور برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید پرداخت ؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه. از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

چند نکته در هنگام خرید

پس از دریافت پیش فاکتور خرید حتما از صحیح بودن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

در صورت مغایرت پیش فاکتور با سفارش شما قبل از بارگیری جهت تصحیح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان ما در تماس باشید.

021-40770074 |