about us persianiron

درباره پرشین آیرون

شرکت پرشین آیرون (Persion Iron) به همت آقای احمد طرزی از سهام داران کارخانه خاور صنعت هما با هدف اشتغال زایی و رونق در تولید؛ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات در فضای مجازی در سال 1396آغاز نمود. شرکت پرشین آیرون تنها نماینده رسمی فروش کارخانه خاور صنعت هما در ایران بوده و تمامی محصولات این شرکت را به قیمت درب کارخانه عرضه می نماید. همچنین این  شرکت  بیشترین تنوع محصول را داراست و میتواند لوله و پروفیل و دیگر محصولات فلزی را در مقادیر مورد نیاز شما مشتریان گرامی در کمترین زمان و بهترین قیمت به صورت فروش خرده و عمده تقدیم تولیدکنندگان، صادرکنندگان و بازرگانان گرامی نماید. 

این شرکت با دارا بودن کادر مجرب امور گمرکی وصادارت، مراحل خرید و صادرات لوله و پروفیل را برای شما بازرگانان محترم مهیا نموده است. تولیدات لوله و پروفیل کارخانه خاور صنعت هما علاوه بر تامین نیاز داخل کشور هم اکنون در بازارهای جهانی عرضه می شود که این امر نشان دهنده کیفیت بالا و توان عرضه در سطح بین المللی می باشد.

 

این شرکت توانایی تولید و تامین:

  • تامین انواع ورق های فولادی به صورت رول ، شیت و رشته بر شده
  • تولید و تامین انواع لوله و پروفیل سبک مبلی وصنعتی (بیش از 250 محصول لوله پروفیل)
  • انواع لوله و پروفیل استنلس استیل
  • تامین انواع لوله و پروفیل ساختمانی
  • انواع آهن آلات ساختمانی (تیرآهن، میل گرد، لوله و پروفیل سنگین ، پلیت، نبشی ناودونی، لچکی، زیگزاگ و… )داراست.

تمام تلاش ما در طول این سالها ارائه بهترین محصولات با کاملترین و دقیقترین خدمات به بهترین قیمت و کیفیت به صنعتگران و بازرگانان محترم بوده است ، امیدواریم نتیجه این تلاش ، خرسندی هر چه بیشتر شما مشتریان گرامی باشد.

ایرانی آباد آرزوی ماست.

درباره پرشین آیرون