باربری آهن

انتخاب باربری آهن یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت نهایی محصول می باشد، جهت انتخاب باربری آهن باید به وزن بار، مسافت و ظرفیت ماشین مورد نظر توجه نمود. محصولات فولادی به دلیل وزن بالا حمل و نقلشان در کنار محدودیت هایی که دارند بسیار دشوار و مهم می باشد. بازرگانی پرشین آیرون در جهت کمک به مشتریان عزیز و رعایت حق مشتری مداری حمل و نقل سفارشات شما را زیر قیمت مصوب باربری همراه با تضمین سلامت کالا انجام میدهد. این مجموعه صادرات لوله و پروفیل سبک خود را نیز با قیمت مناسب به مقصد دلخواه مشتری ارسال می نماید، جهت اطلاع از قیمت لوله و پروفیل صادراتی کلیک کنید.

باربری ارزان + سفارش محصول با قیمت مناسب = قیمت نهایی مقرون به صرفه

ماشین باربری آهن

ماشین های بزرگ مانند کامیون و تریلی که به چند نوع مختلف نیز تقسیم میشوند، جزء گزینه های مناسب جهت باربری آهن می باشند، البته ناگفته نماند که این ماشین ها با توجه به وزن بار مورد نظر باید انتخاب شوند در غیر این صورت وزن بالای بار، بر روی ماشین فشار اورده و ریسک باربری را افزایش میدهد.  برای ماشین های بزرگ جهت حمل بار، به دلیل ابعاد بزرگ و ایجاد خطر برای ماشین های سبک و سواری، ممنوعیت تردد درون شهری وضع شده است.

برخی از ماشین های حمل بار که ابعاد کوچکی داشته و وزن بار کمتری میتوانند جا به جا کنند مانند وانت، خاور و نیسان به ماشین های کوچک شناخته شده اند و مجوز تردد درون شهری نیز دارند. اغلب جهت باربری لوله و پروفیل سبک در بیم کارخانجات تهران و حومه از ماشین های کوچک استفاده میشود.

نکات انتخاب باربری آهن

حمل بار
  • مسافت

باربری آهن آلات اغلب به صورت زمینی از طریق جاده انجام میشود. اولین مولفه در جهت انتخاب ماشین باربری، مسافت می باشد. از آنجایی که در کشورمان کارخانجات تولید محصولات فولادی متعددی وجود دارد و هر کارخانه بزرگ میتواند نیاز کارخانجات کوچک و تولیدی ها را رفع کند, حمل محصولات فولادی پرکاربرد در صنایع مختلف مانند لوله و پروفیل که نیاز هر تولید کننده می باشد باربری درون شهری را زیاد می باشد.

به دلیل بالا بودن کیفیت لوله و پروفیل کارخانه خاورصنعت هما, محصولات این مجموعه به سراسر ایران و خاورمیانه ارسال میشود, در مسافت های طولانی که زمان زیادی باید راننده در مسیر باشد و شرایط هوایی مانند بارش باران و برف و یا گرمای تابستان را  متحمل شود باید ماشین از نظر فنی سالم بوده و راننده نیز از تجربه بالایی برخوردار باشد تا سفارش مشتری در موقع معین شده و با سلامت به مقصد برسد. پرشین آیرون افتخار  همکاری با بهترین و با تجربه ترین رانندگان در این حیطه را داشته و دارد, خرید و سفارش مشتریان این مجموعه با تضمین سلامت محصول انجام میگیرد.

  • تعرفه حمل و نقل

شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت باربری آهن به مراکز باربری مراجعه فرمایید و یا جهت ثبت سفارش خود با ارزات ترین قیمت باربری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نوع بار تاثیر مستقیمی بر تعیین تعرفه قیمت باربری دارد , اگر بار شما نیاز به بارگیری به روش خاص داشته و یا حمل آن وابسته به شرایط پیچیده ای باشد قیمت نهایی تغییر میکند.

  • روش های باربری آهن

ارسال و حمل بار به روش های مختلفی مانند هوایی, دریایی و زمینی انجام میگیرد که در بین این روش ها, باربری زمینی به دلیل سرعت بالا و انعطاف پذیری طرفداران بسیاری دارد  و در مقابل روش دریایی به دلیل سرعت پایین و هزینه ی بالا کمترین کارایی را دارد.

بارگیری آهن

در موضوع باربری اهن , بارگیری محصول و مهار کردن ان به طوری که برای دیگران خطر آفرین نباشد از مهمترین موارد حائز اهمیت می باشد.

محصولاتی که به صورت شاخه ای تولید میشوند مانند لوله سبک , پروفیل سبک,  میلگرد و … که باید در بین شهر تردد داشته باشند باید به گونه ای بارگیری شوند که در مسیر برای ماشین های سواری مشکلی به وجود نیاورد , در ادامه به روش های مهار آهن آلات میپردازیم.

طناب :

طناب های مورد استفاده در بارگیری به هیچ عنوان نباید دارای پارگی, ساییدگی  و گره باشد, قطر طناب نیز باید با توجه به بار مشخص و انتخاب شود.

سیم بکسل :

سیم بکسل در مقایسه با طناب, به دلیل تولید از مفتول های بسیار محکم و قطور از استحکم بالاتری برخوردار می باشد از این رو اغلب از این وسیله جهت نگهداری و بستن بار استفاده میشود.  در انتخاب سیم بکسل باید به سلامت آن توجه بسیاری نمود به طوری که دچار خوردگی و زنگ زدگی نباشد.

باربری از طریق بازرگانی پرشین آیرون، به گونه ای انجام میشود که هیچ گونه خطرات جانبی جهت تردد در شهر ایجاد نشود و ایمنی کاملا اجرا شود.

جهت افزایش ایمنی و رفع خطرات احتمالی , رانندگان با تجره به انتهای بار که از ماشین خارج میشود دستمال رنگی بسته تا فاصله خود را با دیگر ماشین ها را حفظ نماید.

  • سرعت بالا

جهت سریع تر رسیدن بار به مقصد در مواقعی که زمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد از این روش استفاده میشود.

  • کاهش توقف در مسیر

در حمل و نقل جاده ای جهت استراحت راننده زمان کمی تلف میشود که در روش کانتینر، این اتلاف زمانی بسیار اندک می باشد.

بازرگانی پرشین آیرون، با توجه به درخواست و نیاز مشتری بهترین گزینه را جهت باربری انتخاب و ارسال می نماید. 

حمل بار به صورت کانتینری

این روش به صورت زمینی ریلی بوده که مصرف سوخت کمتر و هزینه ی پایین تری را به همراه دارد. البته در ایران به این روش حمل بار توجه نمیشود و اغلب به حمل و نقل جاده ای روی می آوردند.

حمل و نقل کانتینری

  • سهولت در بارگیری

بارگیری برخی از بارها بسیار دشوار میباشد, که در روش کانتینری زمان و مشکلات کمتری را در پی دارد.

  • کاهش خسارت مالی

در این روش باربری آهن, به دلیل حفظ تعادل و عدم جابجایی بار ,احتمال آسیب به بار تقریبا به صفر میرسد.