درباره ما پرشین آیرون

شرکت پرشین آیرون(Persion Iron) به همت آقای احمد طرزی از سهام داران کارخانه خاور صنعت هما با هدف اشتغال زایی و رونق در تولید؛ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات در فضای مجازی در سال 1396آغاز نمود.

محصولات

شرکت پرشین آیرون بیشترین تنوع محصول را دارا می باشد ( بیش از 250 نوع لوله و پروفیل در سایز و ضخامت های گوناگون) و میتوانیم لوله و پروفیل و دیگر محصولات را در ابعاد مورد نیاز مشتری در کمترین زمان و بهترین قیمت به صورت فروش خرده و عمده تقدیم تولیدکنندگان، بازرگانان و صادرکنندگان گرامی نماییم

صادرات

شرکت پرشین آیرون با دارا بودن کادر مجرب امور گمرکی وصادارت، مراحل خرید و صادرات لوله و پروفیل را برای شما بازرگانان محترم محیا نموده است. تولیدات کارخانه خاور صنعت هما علاوه بر تامین نیاز داخل کشور هم اکنون در بازارهای جهانی عرضه می شود که این امر نشان دهنده کیفیت بالا و توان عرضه در سطح بین المللی می باشد.

کارخانه

شرکت بازرگانی پرشین آیرون نماینده رسمی فروش محصولات کارخانه خاور صنعت هما با تجربه بیش از دو دهه در تولید و صادرات لوله مبلی و پروفیل سبک مبلی ، لوله و پروفیل استنلس استیل و ارائه محصولات خود در سطح بین المللی توانایی صادرات لوله ، صادرات پروفیل از نوع ورق روغنی و ورق استنلس استیل را داراست.

زمینه فعالیت

01

شرکت بازرگانی پرشین آیرون

نماینده رسمی کارخانه خاورصنعت هما

پرشین آیرون

شرکت پرشین آیرون تنها نماینده رسمی فروش کارخانه خاور صنعت هما در ایران بوده و تمامی محصولات این شرکت را به قیمت درب کارخانه عرضه می نماید .همچنین این شرکت بیشترین تنوع محصول را داراست و میتواند لوله و پروفیل و دیگر محصولات فلزی را در مقادیر مورد نیاز شما مشتریان گرامی در کمترین زمان و بهترین قیمت به صورت فروش خرده و عمده تقدیم تولیدکنندگان، صادرکنندگان و بازرگانان گرامی نماید.
ادامه مطلب
02

کارخانه خاورصنعت هما

تولید کننده انواع لوله و پروفیل مبلی

خاور صنعت هما

کارخانه خاور صنعت هما هم اکنون با دارا بودن 15 خط تولید 6 خط رشته بر و 3 خط شیت کن درزمینی به مساحت 40 هزار متر مربع توانایی تولید انواع لوله و پروفیل سبک مبلی و صنعتی را داراست. این کارخانه با ظرفیت تولید 150هزارتن لوله و پروفیل در سال، بالاترین ظرفیت تولید و بالاترین سطح تنوع محصولات لوله و پروفیل را در کشور به خود اختصاص داده است
ادامه مطلب
پخش ویدیو