پروفیل سبک ساوه

وجود معادن غنی در سراسر ایران، اولین و مهمترین عامل برتری فولاد ایران در سطح جهانی می باشد. تولید محصولات با کیفیت و ازدیاد کارخانجات تولید فولاد و تنوع در سایز و ضخامت لوله و پروفیل و همچنین تنوع در محصولات فولادی در کشورمان باعث بدست آوردن رتبه دهم جهان و برنامه ریزی جهت بدست اوردن رتبه هفتم شده است.

کارخانجات تولید فولاد ایران، جهت رشد اقتصادی و پیشرفت صنعت فولاد و به تبع آن پیشرفت در تولید لوله و پروفیل مازاد محصولات تولیدی خود را صادر کرده و نقش مهمی در اقتصاد کشورمان دارد. در کنار وجود انواع متنوع محصولات فولادی، لوله و پروفیل طرفداران بسیاری داشته و کاربرد این دو محصول روزانه در حال افزایش می باشد.

در ایران به دلیل کارایی بالای این محصولات، کارخانجات متعددی لوله و پروفیل تولید و عرضه میکنند که وجود چندین کارخانه در سطح کشور باعث ایجاد رقابت کیفیتی و قیمتی شده و تولیدکنندگان سعی بر آن دارند که محصولی با کیفیت و قیمت مناسب ارائه دهند. در بین این کارخانجات نام پروفیل ساوه به چشم میخورد، به طور کلی و در حوزه ی لوله و پروفیل میتوان گفت قیمت پروفیل سبک ساوه در مقایسه با دیگر کارخانجات اغلب 100 تومان گرانتر می باشد.

جهت  اطلاع از قیمت روزانه لوله و پروفیل سبک ساوه کلیک کنید.

تاریخچه پروفیل ساوه

کارخانجات نورد و پروفیل ساوه در سال 1354 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی با ظرفیت تولیدی 50.000 تن در سال تاسیس و بهره برداری گردید. مدیریت این کارخانه در راستای استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوعات محصولات و نفوذ به بازارهای صادراتی برنامه ریزی دقیق خود را در جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء کیفی و کمی محصولات آغاز نموده بود اما اکنون با تغییر سیاست های اقتصادی ایران و عم برنامه ریزی دقیق  مدیران و کارشناسان این مجموعه و همچنین تغییر متعدد مدیران این کارخانه نیمه دولتی , خط های تولیدی با مشکلات جدیدی همراه شده بوده که در نتیجه ی آن کاهش تولید و کیفیت نامرغوب بدست آمده است. با گذشت زمان و وجود مشکلات کوچک و بزرگ در این کارخانه , سیستم مدیریتی به طور کلی تغییر پیدا کرد و جهت جلوگیری از شکست بیشتر این کارخانه , تولید کنندگان تصمیم به آن گرفتند که با مشارکت سیستم را ارتقا دهند و با همکاری هم محصولاتی مانند لوله و پروفیل را تولید کنند , اما با استفاده از مواد اولیه باکیفیت پایین و خرابی خط تولید ها , محصول نهایی از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و رفته رفته از محبوبیت این مجموعه کاسته شده است.

قیمت پروفیل سبک ساوه

خرید پروفیل سبک ساوه

در جهت صرفه جویی در زمان خود شما میتوانید محصولات مورد نیازتان مانند لوله و پروفیل سبک را در مجموعه پرشین آیرون ثبت نمایید و در کمترین زمان و بدون پیچیدگی سفارش خود را تحویل بگیرید. این کارخانه محصولات خود را به طور مستقیم به فروش میرساند، اما نکته حائز اهمیت قیمت نهایی محصول می باشد. بازرگانی پرشین آیرون با تجربه چند ساله و همکاری با کارخانجات بزرگ فولاد ایران و جلب اعتماد مشتریان و همکاران خود در این حوزه محصولات این مجموعه را به قیمت درب کارخانه به فروش میرساند و در جهت حفظ حقوق شما مشتریان عزیز , باربری سفارش شما را زیر قیمت مصوب انجام میدهد.

البته پیشنهاد این مجموعه به شما مشتریان عزیز خرید از کارخانه خاورصنعت هما  می باشد, هم به دلیل قیمت نهایی مقرون به صرفه و هم آن که محصولات تولیدی این کارخانه از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

قیمت پروفیل ساوه

قیمت این محصول تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین میشود که مهمترین آن مواد اولیه مصرفی می باشد. پروفیل سبک از آنجایی که قابلیت هایی مانند جوشپذیری و خمکاری دارد, محصول نهایی تولید شده نیز باید این قابلیت ها را تضمین کرده  و به فروش برسد.  قیمت پروفیل سبک ساوه از آن جهت دارای اندک  افزایش قیمت می باشد که تولید محصولات آن به صورت مشارکتی می باشد.

محصولات کارخانه پروفیل ساوه

  • پروفیل های درب و پنجره

پروفیل های درب و پنجره این شرکت در ضخامت 9/0 تا 2 میلیمتر و در ابعاد 7 تا 83 میلیمتر تولید می شوند.

  • پروفیل های فرم دار صنعتی

با درخواست مشتری و بررسی های تکمیلی , پروفیل های فرم دار در ضخامت های 1.5 الی 4 میلیمتر تولید مینماید.

  • قوطیهای مربع مستطیل صنعتی و ساختمانی

پروفیل سبک ساوه در صنایعی مانند اتومبیل , موتور سیکلت , ماشین آلات صنعتی , ساختمان سازی و درب و پنجره کاربرد دارد که این کاربرد گسترده نشاءت گرفته از قابلیت هایی مانند مقاومت بالا , جوشپذیری و انعطاف پذیری می باشد. استاندارد تولیدی این محصول DIN 2395 و EN 10219-2 می باشد.

  • لوله های فولادی گاز خانگی و آبرسانی

این محصول در دو نوع سیاه و گالوانیزه و در سه کلاس سبک, متویط و سنگین تولید میشوند. تولید این محصولات به روش ERW و در استاندارد DIN 2440،DIN 2441، BS 1387، ISIRI 3360 و ISIRI 3765 می باشد.

  • لوله های صنعتی

لوله های صنعتی گالوانیزه این مجموعه به روش غوطه وری گرم و در قطر 20 الی 3.168 در ضخامت 5.1 الی 60 میلیمتر تولید میشوند, استاندارد تولیدی این محصول نیز DIN 2444 می باشد. لوله های صنعتی دارای قابلیت هایی مانند جوشپذیری , مقاومت بالا , فرم پذیری و کیفیت سطحی می باشد که این ویژگی ها باعث شده در صنایع گوناگونی کاربرد داشته باشند. ابعاد این لوله ها در کارخانه ساوه بدین صورت است :

قطر خارجی 10 الی 610 میلیمتر و ضخامت 0.7 الی 20 میلیمتر , تحت استاندارد DIN 2394 و EN 10 219-2

  • لوله های فولادی گاز شبکه

در این شرکت لوله های سراسری و شهری از سایز 8.3 الی 24 و ضخامت 9.2 الی 20 میلیمتر با طول های 6 الی 12 متر تولید میشوند. این لوله ها در صنایع نفت , گاز , پتروشیمی و آبرسانی کاربرد دارند. استاندارد مورد استفاده در تولید این نوع لوله ها BS EN 10224، EN 10219، AWWA C 200، API 5 L، API 5CT می باشد.

روش تولید محصولات و پروفیل ساوه

روش HFW (جوش القایی فرکانس بالا)

ابعاد تولیدی شامل لوله هایی با قطر خارجی 10 الی 610 میلیمتر با ضخامت 0.7 میلیمتر الی 20.6 میلیمتر از طول 4 متر الی 13 متر میشود.

  • استانداردهای ورق های نوردی طبق : DIN 1623-1 برای ورقهای سرد روغنی، DIN EN 10025 و API 5L برای ورقهای گرم.
  • استانداردهای لوله های آب و گاز طبق : ISIRI 3360، ISIRI 3574 ، API 5L، BS 10255 , AWWA C200
  • استانداردهای کنترل کیفیت گالوانیزاسیون طبق : DIN EN 10240 / DIN 2444
  • استاندارد قوطی و لوله های صنعتی و ساختمانی طبق : EN 10219-2 / DIN 10305